Yükleniyor...

Haberler & Duyurular

Belediyemiz mülkiyetinde bulunan kamu konutlarının satış ihaleleri koronavirüs salgınından dolayı ileri bir tarihe ertelenmiştir.

26 Mart 2020 Perşembe

Çin'in Vuhan kentinde başlayarak tüm dünyayı tehdit etmeye devam eden ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak nitelendirilen Coronavirüs (Kovid-19) salgınından ülkemizi ve vatandaşımızı korumak amacıyla vatandaşlarımıza ve diğer ülke vatandaşlarına (Çin, İran, Güney Kore, Irak, İtalya) daha önce getirilen önlemlere ek olarak salgının merkezinin Avrupa'ya doğru kayması sebebiyle Almanya, İspanya, Fransa, Avusturya, Norveç, Danimarka, İsveç, Belçika ve Hollanda hakkında tedbirler uygulamaya koyulmuştur.

Bu kapsamda,  belediyemiz mülkiyetinde bulunan ve kamu konutu olarak kullanılan taşınmazların satış ihalelerine katılacak vatandaşların sağlıkları düşünülerek bu salgından korumak amacıyla, 7061 sayılı yasanın 58. maddesi gereği, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu hükümleri doğrultusunda 26/03/2020 ve 02/04/2020 tarihlerinde yapılacağı ilan edilen konutların satış ihaleleri ileri bir tarihe ertelenmiştir.

//ul pagination